2000 bin lira

Ku-rban bayramına çok az bir süre kaldı. Zor durumda olan vatandaşı destekler ise devam ediyor. 2 bin liraya varan karşılıksız ödemeler ise devlet tarafından hesaplara gönderilebiliyor. Kur-ban Bayramı öncesinde destekler tam gaz devam ediyor.Esnaf çiftçi emekli ya da öğrenci fark etmeden milyonlarca vatandaşa destek geliyor. Başvuru nasıl yapılır? Şartları nelerdir? Tüm detaylar sizlere aktaralım.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile birlikte Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıfları ortak bir çalışma içerisinde destekler vermeye devam ediyor. İhtiyaç sahibi olanlara 2000 bin lira seferlik tek bir kerelik ödeme gerçekleştiriliyor.

Devlet k-urban bayramı öncesinde emekli ve esnaflara bir defaya mahsus 2000 liralık nakit para desteği verecek. Bununla alakalı çeşitli iddialar olsa da e-devlet Platformu üzerinden başvuru olacak. Bu dönemde 2 bin liralık destek devlet tarafından çiftçi esnaf emekli ve öğrencilere sunulmuş olacak.

Yapılacak ödemelerin tamamının K-urban Bayramı öncesinde olacağını belirtmektedir yarar var. Konuyla alakalı detayları takip edebilmek için e e-devlet başvuru ekranlarına bakmanız gerek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir