95 bine

Ziraat Bankası icralık araçları son derece uygun fiyatlarla satıyor. Ziraat Bankası 95bin liradan başlayan ve 450 bin liraya olan taşıtlar için geniş bir garaja sahip. Bu nedenle birçok vatandaş uygun fiyatlı bu araçları satın alabiliyor.

Borcunu ödeyemeyen müşterilerinden temin ettiği araçları hızlı bir şekilde elinden çıkarmak isteyen Ziraat Bankası son derece uygun fiyatlarla taşıtlar satıyor.

Teklifini Ver Aracını Al, Uygun Fiyata Araç Alımı İçin Doğru Tercih Ziraat Bankası

İsteyen vatandaşlar bankaya teklif vererek bu taşıtları alabiliyor. Ziraat Bankası’nın satmış olduğu icralık araçların tamamını farklı modellerde olduğunu söyleyebiliriz.

Otobüsten kamyonete ticari araca kadar çok sayıda araba satılıyor. Ziraat Bankası icralık araçlar için teklif vermek isterseniz Ziraat Bankası şubesine giderek araç şartnamesini imzalamanız gerekiyor.

Bankanın uygun görmesi durumunda istediğiniz araca teklifimizi verebiliyorsunuz araç değerinin ortalama 100 de 6’sına denk gelen Teminatı da yatırmanız gerekiyor. Eğer ihale sizde kalırsa Ziraat Bankası şubesine gidebiliyor ve satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir