büyük şenler

Program geçtiğimiz Cuma sezon finali yaparak ekranlara bir süreliğine veda etti. Ancak sezon finali öncesinde ele alınan Büyükşen Ailesinin konusunda henüz çözüme kavuşulmamıştı. Şimdi ise sona gelindi!!

ATV ekranlarında 2012 yılından bu yana izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugüne kadar yüzlerce vaka incelendi. Hemen hemen her vakada Müge Anlı ve ekibi çözüme kavuştu ve olaylarda suç teşkil eden durumlar varsa da suçlular emniyet ekiplerine teslim edildi. Program geçtiğimiz Cuma sezon finali yaparak ekranlara bir süreliğine veda etti. Ancak sezon finali öncesinde ele alınan Doktor Metin’in anne ve babasının konusunda henüz çözüme kavuşulmamıştı.

Söz konusu olay, 2018 yılında Konya’da yaşandı. O dönemde, Konya’da evlerinin açık unutulan kapısından giren kar maskeli biri tarafından saldırıya uğrayan Necla ve Metin Büyükşen çiftinin evde görgü tanığı olarak bulunan Büşra Büyükşen (21) de programa katıldı. Stüdyoda olayla ilgili olarak ayrıca rahmetlilerin oğlu Osman Büyükşen, diğer oğlu Uğur Büyükşen ve Uğur Büyükşen’in eşi Betül Büyükşen de yer aldı. Ele alınan olayda tek görgü tanığı olan Büşra Büyükşen’in çelişkili ifadeleri ve sessiz kalması şüphe uyandırmıştı. Bir türlü konuşmayan Büşra Büyükşen’in, hipnoz yöntemi ile konuşturulacağı iddia edildi.

Hipnoz Yöntemi Kullanılabilir

Necla Büyükşen (54) ile Metin Büyükşen (55) çiftinin olayından sonra Türkiye, çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen’in programdaki isyanı ile çok üzülmüştü. Osman Bey, olayın çözülebilmesi için feryat figan özel bir ekip kurulmasını istemişti. Yetkililer Osman Bey’in çağrısına kulak astı ve 10 kişilik özel bir ekip kurulduğu açıklandı. Ancak buna rağmen 2,5 yıldır çözülemeyen davası hala çözülemedi. Bunun üzerine programda, tek görgü tanığı olan Büşra Büyükşen’in, tedavi ve hipnoz yöntemi ile konuşturulacağı yönünde iddialar gündeme geldi. Programın yeni sezonda ekranlara gelecek olan bölümlerinde neler olacağı merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir