çifte ikizler

Belediye başkanı şaşkına döndü! ‘Şaşırdık, ilk defa bu tür bir şey oldu’ Adıyaman’da tek yumurta ikizi Abuzer ile Gaffari Koparal kardeşler, kendileri gibi tek yumurta ikizi olan Nursel ve Nurgül Tepe kardeşlerle dünya evine girdi. Çiftlerin nikahını Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç kıyarken, “Tek yumurta ikizlerinin nikahın kıyarken zorlandık. Doğumlarının arasında 5’er dakika var. Birbirlerine benziyorlar. İki çifte de mutluluklar diliyorum. Şaşırdık, ilk defa bu tür bir şey oldu.” dedi.

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, yaptığı açıklamada, hayatında ilk defa bu tür bir nikaha tanıklık ettiğini söyledi. Vali Çuhadar, nikah cüzdanını teslim ettiği çiftlere, hayat boyu mutluklar diledi.

BELEDİYE BAŞKANI ŞAŞKINLIĞI GİZLEYEMEDİ

Belediye Başkanı Kılınç, şimdiye kadar yüzlerce nikah kıydığını belirterek, “Tek yumurta ikizlerinin nikahın kıyarken zorlandık. Doğumlarının arasında 5’er dakika var. Birbirlerine benziyorlar. İki çifte de mutluluklar diliyorum. Şaşırdık, ilk defa bu tür bir şey oldu.” dedi.

Damatlardan Abuzer Koparal da çok mutlu olduklarını ifade ederek “Tanrı kısmet etti, evlendik. Çok mutluyuz Tanrı bize ikiz evlat nasip etsin.” şeklinde konuştu. Gelinlerden Nursel Koparal ise “Kardeşimle ikiz olan kardeşlerle evlenmek istiyorduk, çok şükür hayalimiz gerçekleşti. Çok mutluyuz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir