doktor osman

Türkiye’nin Müge Anlı ile tanıdığı Dr. Osman Büyükşen, 3 yıl önce kurban giden anne ve babasının faillerini bulmak için programa katıldı. Olayın aydınlatılamaması ile ilgili sinir krizi geçirdiği anlar herkesi duygulandırmıştı. . Osman Büyükşen’in anne ve babasının katlinin bulunması için bugün yeni bir gelişme yaşandı.

Programda günlerdir konuşulan Büyükşen çiftinin katli oğulları Osman Büyükşen gözyaşlarına hakim olamayıp olayı soruşturan jandarmaya da savcıya da isyan etmişti. Olayın tanığı olan kız kardeşini de ortaya atarak sinir krizi geçiren Büyükşen’i Müge Anlı sakinleştirmişti. Dr. Osman Büyükşen’in isyanı bugün karşılık buldu ve iyi haberi Müge Anlı bugün verdi. 

Müge Anlı, programında açılışında Osman Büyükşen’e “Senin yüzünü güldürecek bir haberim var. Osman Büyükşen isyan etmişti, neden anne-babamın failleri 3 yıldır yakalanamadı demişti. Canlı yayınımızda yaptığı çağrı karşılık buldu. Bir özel ekip kuruldu” dedi. Ayrıntıları canlı yayında açıkladı.

Müge Anlı, “Jandarma Genel Komutanlığı, evlerinde kurban giden Necla ve Metin Büyükşen çiftinin için 10 deneyimli dedektifi bir araya getirdi, özel bir ekip kurdu. Türkiye’nin farklı illerinden bir araya gelen JASAT dedektifleri, Türkiye’nin konuştuğu olayın çözümü için destek verecek” ifadelerini kullandı.

Osman Büyükşen, “Makul ve mantıklı şeyler istedim ama sesimi duyurmakta biraz zorlanıyordum. Bundan dolayı size çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte hızlı bir şekilde çözümü için gerekenlerin yapılacağına inanıyorum” dedi. MÜge Anlı Büyükşen vakasına bugün jandarma eri yayına aldı. Jandarma eri, Uğur Büyükşen anne babasının kurban gitmesinin ardından eve yürüyerek geldiğini söylenince çileden çıktı.

Stüdyoda bağırıp ağlayan Uğur Büyükşen isyan etti ve kardeşi Büşra Büyükşen’e adeta yalvardı. Jandarmanın iddialarının ardından sinirlenerek ağlayan Büşra ve Uğur Büyükşen adeta isyan etti. Jandarma er Uğur Büyükşen’e tepki göstererek, “Herkes toplandı senin kapının önüne, evin önüne jandarma arabası geldi merak bile etmedin insan bir sorar.

S1lah elimdeydi sana s1lah bile doğrultmadım” dedi ve ekledi. “Senin annen odlu. Ben sana ‘kimsin’ dedim. ‘Oğluyum’ dedin. Ben gördüğümü söylüyorum” dedi. Uğur Büyükşen ise “Ben soru sorarak ve koşarak geldim. Orada durdum.tekrar koştum ve geldim” diyerek olay gününü anlattı. Büşra, “Beni içeri alarak sakinleştirmeye uğraştılar.” dedi.

Müge Anlı’nın sert tepkisiyle karşılaşan Büşra, “Haklısınız” diyerek sustu. Ardından Büşra’ya abisi Uğur Büyükşen’den de sert tepkiler geldi. Uğur Büyükşen kardeşi Büşra’ya “Şu aklını başına al beni de sürüklüyorsun, kendine gel. İtiraf edeceksen et artık sinir hastası oldum. Ben de zan altındayım yeter artık” diyerek isyan etti. Uğur Büyükşen, “Senin yüzünden rütbeli komutanla bile kavga ediyorum, herkesle kavga ettim. Osman abimle bile. Onların da anası babası” diye konuştu. Teyzesini kastederek Uğur, “Onların da kardeşi” dedi. Uğur, daha fazla dayamadı ve “Kendine gel ya” diyerek kendine hakim olamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir