etmiyorum

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Amasra ve Bartın şehir merkezindeki ziyaretlerinin sonrası Kumluca beldesine geçti. Akşener Kumluca beldesindeki esnaf ziyaretleri esnasında bir vatandaşla münakaşa yaşadı. AKŞENER ESNAFIN TEPKİSİNE SERT ÇIKTI Akşener yanına yaklaşan bir vatandaşın, “Sen Ankara’da Kılıçdaroğlu’nun koluna giriyorsun” sözlerine sert tepki gösterdi. Akşener, “Sen benden helallik almadan o’lemezsin. Bu net. Bak siyaset ayrı. Oy verme, senin siyasetini hiç beğenmiyorum de.

Bak hiç onlara bir şey diyemem. O senin hakkın. Yahu arkadaş hakkın” dedi. Vatandaşla tartışan Akşener küplere bindi: Hakkımı helal etmiyorum, haram olsun hepinize ”HELALLİK ALMAN LAZIM BENDEN” Yaşlı adamın, “Kılıçdaroğlu el kaldıracak.

Meral Hanım da el kaldıracak. Aldatmayın milleti” demesi üstüne Akşener, “Harika bunlar çok güzel yapılmış, ya ben ne yaptım arkadaş size. Ne söyledim şu ana kadar. Bir şey yaptım mı? Hayır. Başka bir şey söyleyeceğim. Sen şimdi rahmetli Erbakan Hocamın… Ben şimdi ne yapmışım. Biz beraber iktidar olduk. Ben İçişleri Bakanlığı yaptım onun yanında. Sen bunları unutmuşun sevgili abim unutmuşsun.

Sen AK Partili olunca unutmuşsun. Bak helallik alman lazım benden. Çok ciddi söylüyorum” dedi. ”BU DÜŞÜNDÜKLERİNİ SÖYLEMEKTE HAKSIZSIN” Bunun üstüne ihtiyar adamın “Sen hakkını helal edersin” demesinin ardından Akşener, “Etmiyorum, bak size hakkımı helal etmiyorum.

Bak sen bana oy vermemekle haklısın. Beğenmemekle haklısın. Bu diğer bir şey. Ama bu düşündüklerini söylemekte haksızsın. Benden helallik alabilmek zorundasınız” ifadelerinde bulundu.  ”MAHŞERDE ÖZELLİKLE SENİNLE GÖRÜŞECEĞİZ” Yaşlı adamın,

“Sen bana hakkını helal edersin” demesinin sonrasında Akşener, “Etmiyorum, haram olsun hepinize. Tamam mı? Mahşerde bilhassa seninle görüşeceğiz. Senle görüşeceğiz. Kol kola çok günah… Ne ayıp şey ne zaman koluna girdim ben Kılıçdaroğlu’nun” ifadelerinde bulundu. BAŞKA BİR KADIN DAHA TEPKİ GÖSTERDİ Ayrıca bir bayan da Akşener’e yönelik olarak, “Onun ne işi var bizim memleketimizde. Memleketi perişan ettiler. Bizim te’röris’tlerle işimiz yok” diyerek tepki gösterdi. Tepki gösteren bayan sivil emniyet güçlerince bölgeden uzaklaştırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir