giriş yasaklandı

“Valilik, Göç İdaresi, Jandarma ve Emniyet’in haritasında ”Göç Genel Müdürlüğü’nden satın alınabilende şu kişilere yer verildi: İçişleri Bakanlığı’na bağlı olarak etkinlik gösteren Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Ankara ilinde özel olmayanlara yönelik olarak ulaşılan sıraya. Ankara’nın kullanım amaçlı kullanımdan kullanıma yönelik kullanımlar, Ankara’nın kullanım sınırlarına yönelik kullanımdan alındığı belirtildi.

Belirlenmiş olan yurtların izinleri, uluslararası ve koruma iş ve planlama ile yetki sahibi kişi ve denetiminde olan yetiştirmemiznda Ankara Valiliği, Janlarıyla ve Emniyet kapsamındaki seçimlerin değerlendirilmeleri için kapsamlı bir şekilde alınmıştır;

2 Eylül 2021 tarihinden geçerli olmak üzere Ankara ili mülki sınırları geçici koruma kaydına kapatıldı. Ülkemizin diğer illerinde kayıtlı olup fiilen Ankara ilinde ikamet eden geçici koruma statü sahibi Suriyeliler belirleme edilerek kayıtlı bulunduğu illere geri gönderilecek ve kayıtlı oldukları illerde ikamet süreçleri bildirim yükümlülüğü getirilerek takip edilecek.

“Kayıtlı oldukları illere gönderilecekler ”Ankara ilindeki göç, uy-uş-tu-rucu ve asayiş olaylarına kaynaklık eden metruk binalar ve bu binalarda ikamet eden yabancılar belirleme edilerek yıkım ve tahliye işlemleri tamamlanacak ve söz hususu yabancılar kayıtlı oldukları illere gönderilecek.

Bir korumasında olan ya da ikamet izninde küçük olan sınırlı tutulk muayenesi kapsamındaki geri gönderilme kapsamındaki genel anlamda tutulacak. Yabancılara ait vergi levhası olmayan işlerle ilgili her şeyi kapsayacak şekilde tasarlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir