haddini bilecek

Ünlü Şarkıcı Yeşim Salkım, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali ödül töreninde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında yaşananlarla ilgili konuştu. Salkım çok s-ert ifadeler kullandı ve t-artışmaların fitilini a-teşledi. Şarkıcı Yeşim Salkım, Altın Portakal’da oyuncu Nihal Yalçın’a ödülünü verdiği sıradaki yaşananlardan dolayı Tamer Karadağlı’ya destek verdi.

Salkım, ‘Tamer’i haklı buluyorum, kadınlar erkekler üzerinden prim yapmayı bıraksın. Ben P-KK’ya karşıyım, ülkemde kimse P-KK sempatizanlığı yapamaz. Herkes h-addini bilecek. ‘ifadelerini kullandı. Yeşim Salkım şu ifadeleri kullandı;

‘HERKES HADDİNİ BİLECEK’ Sanatçılar politik olmamalı. Görüşlerini söyleyebilir fakat politik konuşmaların yapılacağı yerler, ödül törenleri değildir. Bu oyuncuların ciğerlerini biliyorum. İki iş tutunca böyle havaya girmenin anlamı yok. Kesinlikle Tamer’i haklı buluyorum, aradım ve bunu kendisine de söyledim. Erkeklerin üzerinden artık prim yapmaktan biraz vazgeçsin bu kadınlar.

Mademki kadın hakkı diyorsunuz; aç arabanı bin, benim kapımı aç deme. Çiçek getireceksin deme adama, git çiçeğini kendin al. Hep bir beklenti içinde olup, sonra eline pankartı almak olmaz.

Hasta ruhlu erkeklerden bahsetmiyorum. Ben PKK’ya karşıyım, ülkemde kimse P-KK sempatizanlığı yapamaz. İşin oyunculuk, takdir ettiler, teşekkürünü et, git otur. Herkes h-addini bilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir