hayırdır ekrem

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve HDP’li Pervin Buldan’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’den çok sert yanıt geldi. Kabaktepe, ”Ben de evladını vatan uğruna şehit veren tüm şehit annelerinin gününü içim buruk bir şekilde kutluyorum.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kutladı. Bu paylaşım sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi.

OSMAN NURİ KABAKTEPE’DEN ÇOK SERT YANIT CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun skandal Pervin Buldan paylaşımına AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’den çok sert yanıt geldi. Kabaktepe, ”Ödeye ödeye bitiremediniz seçim diyetinizi. Ben de evladını vatan uğruna şehit veren tüm şehit annelerinin, yavrularını terör örgütü PKK’nın elinden kurtarmak için HDP binasının önünde bekleyen Diyarbakır Anneleri’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü içim buruk bir şekilde kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

İMAMOĞLU’NUN KADINLAR GÜNÜ’NÜ  KUTLADIĞI HDP’Lİ PKK DESTEKÇİSİ PERVİN BULDAN’A TEPKİ! CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun HDP’li Pervin Buldan’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladığı mesaja sosyal medyadan tepki yağdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir