Hazırlık var

15 Temmuz D’arbe gecesi Camiilerden Selaların okunmasına vesile olan Gazeteci ve Program sunucusu Turgay Güler çok önemli bir açıklama yaptı Akşam Gazetesi Yazarı Turgay Güler,

Türk lirasına yapılan s’aldırıya değinerek, “Canan Kaftancıoğlu’nun ‘bir şekilde’ dediği işte bu. Ekonomik s’aldırı, sonrasında aşırı sol grupların sokak e’ylemleri ve erken seçim Senaryo İngiltere’de yazılıyor.” ifadelerini kullandı.

TURGAY GÜLER BÜTÜN PLANLARI DEŞİFRE ETTİ Londra merkezli finansal kuruluşların, ellerinde olmayan Türk lirasıyla hızlı bir şekilde ve yüksek miktarda döviz almaya kalkarak, TL’ye karşı manipülatif s’al’dırıya geçtiği bildirilmişti.

EKONOMİK S’ALDIRI SONRASI BAŞKA ŞEYLER OLACAK Akşam Gazetesi Yazarı Turgay Güler, Türk lirasına yapılan s’aldırıya değinerek, “Canan Kaftancıoğlu’nun ‘bir şekilde’ dediği işte bu. Ekonomik s’aldırı, sonrasında aşırı sol grupların sokak e’ylemleri ve erken seçim Senaryo İngiltere’de yazılıyor.” ifadelerini kullandı.

“İktidar öyle ya da böyle değişecek.” t’ehdidinde bulunan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun m’ilitanlarını Gezi’de olduğu gibi sokakları y’angın yerine çevirmek için hazırladığını’ belirten Güler F’etücüler P’KK’lılar da olacak içlerinde. Sıradan vatandaş kılığına girecekler. İmaj eylem çalışmaları hazırlıyorlar. İmaj yalanlar hazırlıyorlar. Çok tehlikeli bir hazırlık seziyorum” ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir