hedefini açıkladı

Ak p’artiden ayrılarak kendi partisini kuran %1 bile oy alamayacağı düşünülen Ahmet Davutoğlu çok iddialı açıklamalar yaptı Chp’nin yalan ve algı üzerine kurduğu Halk tv’de açıklamalar yapan Davutoğlu ben eğer parti kurduysam öyle kendi yağında kavrulan bir p’arti olsun diye değil Cumhurbaşkanı olmak ülkeyi yönetmek için p’arti kurma kararı aldığını dile getirdi

TEK AMACIM CUMHURBAŞKANI KOLTUĞUNA OTURMAK

P’artiyi kurarken Türkiye’yi yönetmeyi hedeflediklerini ifade eden Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı olmak istediğini dile getirdi Gelecek P’artisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Halk TV canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Türkiye’nin gündemine i’lişkin açıklamalarda bulunan Ahmet Davutoğlu, geleceğe en iddialı şekilde hazırlandıklarını söyledi.

EN İLERİDEKİ HEDEF İÇİN

S’iyasi realiteye bakarak hareket edeceklerini dile getiren Ahmet Davutoğlu, kendisini Cumhurbaşkanı adayı olarak görüp görmediğinin sorulması üzerine; “Eğer s’iyasette bu alana çıkmışsam, en ilerideki hedef için çıkarım. Cumhurbaşkanlığı dahil, sistemin tümünün Gelecek P’artisi tarafından yönetilmesini düşünerek çıkarım.

Siyasette, küçük bir parti olayım, pazarlıkların parçası olayım Öyle olmaz s’iyaset. S’iyasete girecekseniz, iddialı gireceksiniz. H’edef budur Benim amacımda ilk seçimde Erdoğan’ın koltuğuna oturmaktır dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir