inkar

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurt içi gezilerine devam ediyor.Akşener bu devam ediyor. Siirt’te geldi. İldeki esnaf ilçesine ziyaret edin. “KÜİSTAN İNKAR EDİLİYOR” esnaf kardan, Cemild Akşener’in içinde esnaf adlı, “Kürdilimiz inkar, kimliğimiz inkar ediliyor, ‘Kürdistan’ inkar ediliyor.

Biz buna karşıyız. Şu an boyutlandırma yer’dır ‘Kürdistan’dır ama yazık ki Meclis’te bu ‘Kürdistan’ inkar oluyor.” dedi. “SENİ İNKAR EDEN YOK” Kürt olduğu, Alevi, Sünni aynı olduğu gibi Akşener, herkesin arzu etmesi gerekir. Sen, ‘Burası Kürdistan’ diye tariflersen… Ben beri bir şey. Biz bu dünyanın bir bütün müyüz, değil mi? Sorunun cevabı bir.

Ben Türk’üm, sen Kürt’sün. Dolayısıyla bir Kürt’le bir Türk’ün verecek bir cevaptır. Diyeceğim ki’Cemil, bu coğrafyada, bu Anadolu coğrafyasının bir bütün olarak, ta Edirne’den Kars’a denir ya, çok çok içinde olanın içinde pek etnik aidiyet var, pek çok dini, yani Müslüman içinde farklı inançlar var, inançlar var. Bunlarla ilgili bizlerle, bütün müyüz? Sen buna ‘evet’ diyorsan… Seni inkar eden yok. Onu böyle kabul etmem mümkün değil. Bu ayrıştırmadır. Bunu kabul etmem mümkün değil.

” FAİLİ MEHUL SORUSUNA PARTİLİLER TEPKİ GÖSTERDİ Akşener’in ‘Kürdistan’ görüşmelerini Güneydoğu’nun incelemelerinin ardından başka bir vatandaş soru.Şahıs, “Siz İçişleri’yken Doğu ve’da faili meçhul olaydan mı?” dedi.Akşener kullanıcılığın sorusuna, “Benim bakan bakanlığım hiç. Siz beni sevebilirsiniz, beni sevmeyebilirsiniz, benden nefret edebilirsiniz. Ama yalan söylenmesini, iftira atılmasını kabul etmem mümkün değil. Ben 8 ay İçişleri Bakanlığı yaptım.

Sayın Soylu’ya göre ben stajyerm. Onun için ben ne tamam değilmiş. Sayın Soylu’ya göre stajyer olduğuma göre anlaşılmış olmam mümkün değil.” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir