inşa ediyoruz

Türkiye’nin en büyük hasımları haline gelen Suudi Arabiştan ve Birleşik Arap Emirliği kirli planlarını yapmaya devam ediyor İranın Hürmüz boğazını kaparması korkusuyla güneş komşularını i’şgal etme planları kuran 2 ülke Yemen’den sonra gözlerini Birleşik Arap Emirliğinin güney komşusu olan Umman’a dikmiş durumdalar Yenişafak Yazarı İbrahim Karagül, Türkiye’nin Umman Sultanlığı ile anlaşma imzaladığını açıkladı.

BAE VE SUUDİ ARABİSTAN’A SOĞUK DUŞ Yazar İbrahim Karagül Birleşik Arap Emirliği ve Suudi Arabistan Libya’ya Suriye’ye Mısır’a giderken yani ava giderken avlandığını dile getirdi Gazeteci Karagül, Türkiye’nin Umman ile anlaştığını iddia etti karagül Sosyal medyada yaptığı paylaşımda

sırtını A’BD’ye yaslayan Birleşik Arap ve Suudini ava giderken avlandığını söyledi ve şöyle ifadeler kullandı Türkiye ve Umman Sultanlığı Deniz Üssü için ön anlaşmaya vardı. Kızıldeniz’de Somali, Basra Körfezi’nde Umman.

Hint Okyanusu’na açılan iki kapıda da varız. Müthiş bir hareket Jeopolitik akıl Katar’dan sonra Umman’dayız Şimdi BAE düşünsün M. Bin Zayed düşünsün. Prens Selman düşünsü Ava giderken resmen avlandılar şimdi ne yapacaklarını düşünüp dursunlar ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir