Kaftancıoğlu AK Parti ile görüşecek

İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, AK Parti ile görüşecek. AKP’de yeni göreve gelen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, adı sıkça gündem olan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu kahve içmeye davet etti. Gelen davete olumlu cevap veren Kaftancıoğlu, yeni görevinden dolayı Kabaktepe’yi kutlayacağını da dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta göreve gelen AKP’nin yeni İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya üzerinden gençlerin katıldığı bir canlı yayın gerçekleştirdi. İstanbul seçimlerinin neden kaybedildiğine de değinen Kabaktepe, kaybedilenin İstanbul olmadığını sadece bir seçim olduğunu dile getirdi. Eksiklerimiz var, biliyoruz ve bu nedenle kaybettik.

Yapılan seçimi kendi eksiklerinden dolayı kaybettiğini belirten yeni AKP İl Başkanı, seçimin İmamoğlu ya da CHP tarafından kazanılmadığını dile getirdi. İstanbul halkının hala AKP’nin yanında olduğuna dikkat çeken Başkan, 2023 ve 2024 seçimlerini hedef gösterdi.

Canlı yayın sırasında kendisine Kaftancıoğlu’nun ziyareti hatırlatıldı. Bu durumda memnuniyet duyacağını dile getiren Kabaktepe, “Hemşerim ile oturup konuşuruz. Beni ziyaretinden dolayı da mutluluk duyarım. Sayın Kaftancıoğlu ile yapacağımız görüşme İstanbul’a güç katacaktır. Hemşerimi ağırlayıp, bir kahve içmek isterim” dedi. Görevde olduğu 3 sene boyunca bu samimi ortamı arzuladığını dile getiren Kaftancıoğlu, “Partilerin bu dönemde yan yana gelebilmesi oldukça önemli. Adıma yapılan kahve davetini tabii ki de kabul edeceğim. Ayrıca yeni görevlerinden dolayı kendisini kutlamak da isterim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir