kimler var

Türkiye günlerdir devletten maaş aldığı halde devletimizi d’arbe ile t’ehtit etmeye kalkan 104 Emekli A’mirali konuşuyor 103 a’miralin imzasıyla gece yarısı yayınlanan s’kandal d’arbe imalı bildiri Türkiye’yi ayağa kaldırdı. F’eto o’rduya s’ızarken ve kendilerine k’umpas kurarken seyretmekten başka bir şey yapamayan a’miraller şimdi de F’etonün işin merkezinde olduğu bir k’omploda gönüllü maşa olarak h’addi aşma c’ürretinde bulundular

DEVLETİMİZE ABA ALTINDAN S’OPA GÖSTERDİLER

Bunun en büyük kanıtı “103 tılsımı”nda gizli 15 Temmuz d’arbe girişiminin yıldönümüne 103 gün kala yayınlandı m’uhtıra gibi bildiri Ayrıca b’aşarısız d’arbe girişiminin hemen ardından gözaltına alınan 103 g’eneral o’layına açık açık gönderme vardı.

Bildirinin ilk imzacısı Ergun Mengi’nin üyesi olduğu Global İ’lişkiler Forumu’nun; KOÇ grubu, Council of Councils ve CFR ile i’lişkisi olduğunu bildirinin ardından tespit edilmişti. Özetlenecek olursa Washington’un derin dehlizlerinde pişen yemek önce F’etoye sonra onların eliyle KOÇ’a onlardan da emekli a’miral Ergun Mengi’ye servis edildi. Ancak i’ddiaya göre, Koç Grubu Ergün Mengi’den önce başka bir ismi bu bildiriyi imzalayacak kişileri ayarlaması ve metnin yazımı için g’örevlendirdi O isim de emekli a’miral Cem Gürdeniz. Cem Gürdeniz KOÇ’ların “altın a’mirali olarak adlandırılır. Gürdeniz, KOÇ Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve KOÇ Üniversitesi Yöneticisidir.

ERGUN MENGİ “CAMBAZA BAK” OLAYIDIR

Ergun Mengi tam bir cambaza bak o’layıdır Google aratmasıyla Ergun Mengi’nin adı Gifgfr üyesi olduğu gözükse de siteye girilip üyelere bakıldığında Ergun Mengi’nin adı geçmemektedir. Mengi k’urumun eski bir üyesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir