masası

K-rm-ızı bü-lt-enle aranan F-E-T-Ö firarisi eski futbolcu Hakan Şükür, paylaştığı videoda “A-meri-ka’da yaşarken çok güvendiğiniz arkadaşlarınızla dolandırılmaya varan şeyler yaşadım ben.Bunun ismi onlar adına dolandırma mı? Onlar ticaret diyorlar, ben dolandırma diyorum. Yani bir işi bilmemek veya bir işin sıkıştığı anda parasını kullanmak dolandırıcılıktır” diyerek kendisini mağdur göstermeye çalışmıştı.

Hakan Şükür’ün yeni videolarında ise Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını kullanması dikkat çekti. Son 5 video yayınında oturduğu koltuğun arkasında bulunan konsolda Atatürk fotoğrafı yer alıyor.

Şükür’ün bu tercihi vatandaş tarafından ‘zora giren Atatürk fotoğrafına sarılıyor’ şeklinde tepki gördü. Eski futbolcu Hakan Şükür Konuşurken Masadaki ResimMustafa Şükür yeni videolarında ise Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını kullanması dikkat çekti. Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını kullanması dikkat çekti.

Firari eski futbolcu Hakan Şükür de paylaştığı videoda “Amerika’da yaşarken çok güvendiğiniz arkadaşlarınızla dolandırılmaya varan şeyler yaşadım ben. Bunun ismi onlar adına dolandırma mı? Onlar ticaret diyorlar, ben dolandırma diyorum. Yani bir işi bilmemek veya bir işin sıkıştığı anda parasını kullanmak dolandırıcılıktır” diyerek ifşa ettiği durumun, örgütün tümüne yayıldığı görülmüş oldu.

Hakan Şükür yeni videolarında ise Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafını kullanması dikkat çekti. Video yayınlarında oturduğu koltuğun arkasında bulunan konsolda Atatürk fotoğrafı yer alıyor. Son 5 videosunu da aynı yerde yayınladı.

Şükür’ün bu tercihi vatandaş tarafından ‘zora giren Atatürk fotoğrafına sarılıyor’ şeklinde tepki gördü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir