ödeme yapılıyor

Resmi internet sitesi üzerinden Denizbank emekli ücretini kredi bankasına emekli vatandaşlara promosyon olarak 1.000 TL’ye kadar ödeme yapılıyor.

3 sene süreyle  emekli maaşını Denizbank’tan alan emeklilere 1.000 TL’ye kadar promosyon ödeneceğini banka açıklamasında belirtti. Kampanyanın geçerliliği 31 Aralık 2021 tarihine kadar. Maaş aldığınız bankada 3 yıl süreyle kalacağınıza dair taahhüt etmeniz promosyon alabilmek için en önemli şarttır. Bunun dışında  aranan şartlardan biride otomatik ödeme talimatı veya kredili hesap açmak. Promosyonunuz bankada 3 yıl boyunca kalacağınızın taahhüdünü verdiğiniz zaman hesabınıza geçer

Özel sektörde veya kamuda  aktif halde çalışanlar için banka promosyonu  özel sektör yada kamudan emeklilik hakkı kazanan ve emekli maaşını alan kişilere verilen paradır. Bankalar 2017 yılında Hükümet , Sosyal Güvenlik Kurumu aracılığı ile bir protokol imzalamıştı. Mart ayından itibaren ödenmeye başlayan emeklilere banka promosyonu için SGK kamu bankaları dışında ,18 banka ile de anlaşma imzaladı.

PROMOSYON ÜCRETİ NASIL ALINIR?

Emekli maaşınızı başka bir bankaya taşıyabilmek için ilk maaşınızı SGK’nın anlaşmalı olduğu bir bankadan almalısınız. Bu taşıma işlemi sırasında bankalar 3 yıl kendi bankaları ile çalışacağınızın taahhüdünü verdiğiniz zaman size promosyon ödemesi yapmaktadır. Bu sayede ikinci ayki maaşınızı bankanızdan promosyonlu şekilde almış olursunuz.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ALMA ŞARTLARI;

·Emekli maaşının tutarı dikkate alınarak promosyon ödemesi yapılacaktır

·Aylık maaşı 1.500 TL altında olanlara 675 TL

·Aylık maaşı 1.500 Tl ve 2.500 TL arasında olanlara 850 TL

·Aylık maaşı 2.500 TL ve daha fazla olanlara ise 1.000 TL promosyon ödemesi yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir