sorusu duygulandırdı

Kim Milyoner Olmak İster programının dün ekranlara gelen bölümünde yarışmacıya sorulan bir soru duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşam yayınlanan son bölümünde bir yarışmacıya sorulan Beşiktaş sorusu gündeme oturdu. Geçen yıl abisini koronadan kaybettiğini belirten yarışmacı, Beşiktaş sorusunu “Kendisi Beşiktaşlıydı. Sanki abim yanımda ve bana fısıldıyor” diyerek yanıtladı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster 1 Ekim Cuma akşamı ekranlara geldi. Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümüne, geçtiğimiz yıl abisini koronavirüs nedeniyle kaybeden yarışmacı Necmettin Korkutan damga vurdu.

Korkutan, Beşiktaş sorusu sorulması sonrası anlattıklarıyla stüdyoda duygusal anlar yaşanmasına sebep oldu.

Soruyu görünce duygulandı

“Kim Milyoner Olmak İster’de Beşiktaş’ın şampiyonluğu 1 puanla kaçırdığı 1986-87 sezonunda Ankaragücü’nün Beşiktaş’ı 1-0 yendiği maçta hangi olayın Türkiye’deki nadir örneklerinden biri gerçekleşmiştir?” sorusunu görünce duygulanan Korkutan, abisinin iyi bir Beşiktaşlı olduğunu ve geçen yıl koronadan vefat ettiğini söyledi.

“Aslında kanser hastasıydı…”

Necmettin Korkutan, “Abim geçen yıl koronadan vefat etti. Aslında kanser hastasıydı korona olunca vücudu yenik düştü.

Kendisi Beşiktaşlıydı. Beşiktaş’ı benim, Fenerbahçe’yi sevdiğimden belki de daha çok seviyordu.

Beşiktaşlıların kolay kolay unutamayacağı ve hakemin sırtına topun çarpması sonucunda şampiyonluğa mâl olan gol Ankaragücü karşılaşmasında hakem Ahmet Akçay tarafından gelmişti. Maç sonucunda çok konuşulan pozisyon sonrasında Akçay, “Ben olmasaydım da gol olacaktı” diyerek kendisini savunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir