sözde şov

İnsanları güldürdüğünü iddia eden Güldür Güldür şov aslında insanların bilinç altına işleyecek algı o’perasyonları çekmekten de geri durmuyor S’kandal s’keçleri ile tepkilerin odağı haline gelen Güldür Güldür adlı programda senaryoyu İmamoğlu yazsaydı ancak bu kadar olur dedirtecek cinsten bir tiyatro sergilendi Büyükşehir Belediyesinin İstanbul’da taksi sorunu olduğunu i’ddia ederek, y’andaşlara pazarlamak üzere sunduğu 1000 yeni taksi t’eklifinin Ukome toplantısında r’eddedilmesinden ardından yayınlanan taksi oyunu dikkat çekti

RESMEN İMAMOĞLUNA YÖNELİK ALGI YAPTILARMizah’ adı altında s’kandal s’keçlerin sahnelendiği Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür adlı program, yine bir tiyatro ile gündeme geldi.

Ali Sunal’ın yönettiği programın 275. bölümünde, Chp’li Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi ısrarla sürdürdüğü 1000 yeni taksi teklifinin Ukom toplantısında r’eddedilmesinin ardından dikkat çeken bir skeç sahnelendi.

‘Taksi yok’ algısı yaptılarSözde, vatandaşlar ile taksiciler arasında yaşanan ‘kısa mesafe’ sorununu konu alındığı skeçte, asıl olarak vatandaşların taksi bulmakta zorlandığı a’lgısı p’ompalanmaya çalışıldı.

Güldür Güldür, son olarak, 18 bin taksi bulunan İstanbul’da ‘taksi bulunamıyor’ algısı oluşturarak İmamoğlunun getireceği 1000 taksilik randa ekmeğine yağ sürmeye kalkıştı.

İBB’nin tek derdi plaka satmak”Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK P’arti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, katıldığı canlı yayında İBB’nin ‘1000 taksi t’eklifin rant için olduğunu dile getirmişti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir