tarafını seçti

Kendisine yönelik operasyonlardan sonra YouTube kanalından yayınlandığı videolar ile adından söz ettiren organize suç örgütü lideri Sedat Peker, başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere birçok siyasi ve medyatik ismi hedef alan iddialar ortaya attı. ÜNLÜLER FOTOĞRAF SİLME YARIŞINA GİRDİYurt dışında bulunan ve video yayınlamaya devam eden Peker’in tartışmaların odağında yer alması sonrasında birçok ünlü isim Peker ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından silme yarışına girdi.

İSMAİL TÜRÜT’ÜN TAVRI NETBu gelişme sonrası gözlerin çevrildiği isimlerden biri de İsmail Türüt oldu. Peker’e yakınlığıyla bilinen, hatta Peker için şarkı yazan Türüt’ün ise sosyal medya hesabında yer alan Peker ile çekilmiş fotoğrafını silmediği görüldü. Türüt’ün 11 Mart 2018’de paylaştığı videoya “Benim kıymetli dostum Sedat Peker. Hem maziyi yad ettik, hem de hasret giderdik. Sevdiklerinle beraber, sağlıklı, huzurlu, çok yaşa koca Reis” notunu düşmüş.

Peker’e yazılan “Adam var” isimli şarkının sözleri ise şu şekilde: “Adam var dünyasında yüksek dağlar yaratmışkimisi yarı yola gelmeden havlu atmışadam var göstermelik gürlemese de eseradam var adam gibi harbiden racon kesergenç bir adam tanıdım gereği kadar kibarreise gösterilir ancak böyle itibaradam var iki yüzlü utanmaz bukalemunhaysiyet fukarası yüz karası aleminadam var menfaate satar öz kardeşiniadam var arkadaşa kurban eder başınıgenç bir adam tanıdım gereği kadar kibarreise gösterilir ancak böyle itibaradam var fitne fesat ama ön safta dururbelli etmez izini kaypak zeminde yürüradam var harcialem adam var kalburüstübir adam tanıyorum dikilmelidir büstügenç bir adam tanıdım gereği kadar kibarreise gösterilir ancak böyle itibaradam var alnın açık git otur sofasınaboyun eğmeyen gördüm Allah’tan başkasınaadamlık şahsiyettir fazlası meziyettirtoplumda reis olmak büyük mesuliyettirbir adam tanıyorum gereği kadar kibarreise gösterilir ancak böyle itibar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir