tatlıses çatlattı

Yayınlandığı dönemde reyting rekortmeni olan İbo Show, 9 yıllık bir aranın ardından tekrardan yayın hayatına başlamıştı. Ancak yeni dönemde kanal yönetiminin reytinglerden memnun olmadığı iddia ediliyordu.

9 yıllık aranın ardından İbo Show’un tekrardan yayınlanacağını duyan sevenleri büyük bir sevince kapılmıştı, cumartesi akşamlarını şenlendiren İbo Show’da işler pek istendiği gibi yürümediği iddia ediliyordu.

Her hafta ünlü isimleri konuk eden İbo Show’a seyircilerin ilk başlardaki ilgili kalmadı ve programın reyting oranı düşmeye başladı. İbrahim Tatlıses program için kısa süreli imza atmasına rağmen, Ocak ayında sözleşmesini uzatmıştı.

KANAL YÖNETİMİNDEN JEST

Ekranlara döndüğünden beri gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses’e kanal yönetimi son model bir cip hediye etti. İbo Show’un başarısı hem kanalı hem Tatlıses’i mutlu etti. İbrahim Tatlıses hediye cip ile fotoğraf çektirdi!

Final yapacağı iddiasıyla gündeme gelen ‘İbo Show’ reytingleriyle kanal yönetimini mutlu etti. İbrahim Tatlıses’in başarısı, kanal yönetimi tarafından son model bir cip ile ödüllendirildi.

Programın yüksek reytinglerinden dolayı İbrahim Tatlıses’e son model bir cip hediye edildi. Uzun senelerin sonrasında ekranlara dönen ‘İbo Show’ ile geri dönen İbrahim Tatlıses otomobilinin yanında poz verip düşman çatlattı. Kendisine hediye edilen kırmızı renk cipin yanında poz veren İbrahim Tatlıses, özellikle kırmızı rengin kendisine uğur getireceğine inandığını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir