turgay güler açıkladı

Türkiye’nin 15 Temmuz gecesinde ayağa kalkmasına vesile olan Camiilerden selalalar okunmasına Anonslar yapılması fikrini ortaya atarak D’arbenin seyrini değiştiren Turgay Güler’den sevenlerini ü’zen bir haber geldi Akşam gazetesi yazarlarından Turgay Güler Çağın vebası olan onbinlerce can alan k’orona v’irüse yakalandı K’oronaya yakalanan 46 yaşındaki Turgay Güler “Kamyon çarpmış gibiyim” diyerek durumun a’ğır olduğunu söyledi takipçilerinden dua istedi.

15 TEMMUZ KAHRAMANLARINDAN

Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, k’orona v’iruse yakalandı 46 yaşındaki Turgay Güler sosyal medyadan bir açıklama yaparak sağlık durumu hakkında bilgi verdi Turgay Güler “Bu hafta çok yoruldum, zordu. İllet K’ovidden bu kadar korunabildim. Ailede son olarak beni de vurdu. Kamyon çarpmış gibiyim. Dualarınızı bekliyorum” dedi

USTA GAZETECİ HAKKINDA BİLGİ

 

Turgay Güley 1975 doğumlu Aslen Malatyalı’dır. Birçok gazetede muhabirlik yapan Turgay Güler birçok TV kanalında çalışmıştır. Meslek hayatına ilk olarak tanınması Kanal 7’deki özel haberleriyle olmuştur. Turgay Güler 2006 senesinde ekranlara çıkmaya başlamıştır. Özellikle Ülke TV’deki Sıradışı programında kısa sürede ün kazandı ve izlenmeler aldı. Ardından uzun süre Akşam gazetesinde yazarlık yapan Turgay Güler sonrasında Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir