usta oyuncudan

Geçtiğimiz haftadan beri yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Burak Sergen’den kötü haber geldi! Maalesef bu acı haber bütün sevenlerini kahretti! Daha iyi nefes alabilmesi için en-tübe edildi. Oyuncunun kö-tü haberini de eski e-şi Işıl Sergen verdi. Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde başrol oynayan Burak Sergen, geçtiğimiz hafta evinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Koronavirüse yakalanan ve tedavisine yo-ğun bakımda devam edilen Sergen, e-n-tübe edildi.”İYİ SOLUNUM ALABİLMESİ İÇİN YAPILDI”Sergen’in davalık olduğu e-ski e-şi Işıl Sergen ünlü oyuncunun son durumuna dair bilgi verdi. Instagram hesabından paylaşım yapan Işıl Sergen, şu ifadeleri kullandı: “Hastaneden son aldığımız bilgi doğrultusunda Burak bilinci açıkken kendisinin de bilgilendirilmesi sonucunda daha iyi solunuma ulaşabilmesi adına en-tübe edilmiştir.”

OĞLU İÇİN HASSASİYET İSTEDİIşıl Sergen, babasının ardından koronavirüse yakalanan 11 yaşındaki oğlu için de bir istek de bulundu. Sergen, “Sizlerden büyük ricam, haber yaparken oğlumun hassasiyetine önem göstermeniz ve babamızın iyi olacağına dair inancımızda yanımızda olmanızdır” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir